O nas…

Domedia Studio to biuro projektowe istniejące na rynku od 2010 roku. Oferuje pełno branżową obsługę inwestycji budowlanych począwszy od porady poprzez wykonanie kompletnych projektów budowlanych, wykonawczych, uzyskania niezbędnych formalności w tym pozwolenie na budowę, a skończywszy na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykonujemy je z największą starannością oraz terminowością.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Inwestora i jego dobra opinia o firmie. Staramy się szybko i sprawnie przeprowadzić Klienta przez cały proces inwestycyjny począwszy od prac przedprojektowych i uzyskania stosownych dokumentów , poprzez projektowanie aż do realizacji i odbioru obiektu.

Nie zostawiamy naszych Klientów samym sobie po uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na budowę. Jesteśmy dostępni na każdym etapie realizacji inwestycji. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, aby realizacja nabrała jak najlepszego wyrazu architektonicznego i mogła cieszyć swoją funkcjonalnością ich użytkowników.